2019-08-31
Peržiūrėkite mūsų geriausių nemokamų įrankių sąrašą - jie siūlo puikias populiariausių mokamų įrankių ir paslaugų alternatyvas.
2019-08-16
Kreipiantis dėl paskolos su asmeniniu laidavimu yra svarbu žinoti kaip visa tai veikia. Verslininkams tampa vis paprasčiau plėsti savo verslą dėl prieigos prie naujų „fintech“ kompanijų, kurios siūlo greitą ir paprastą finansavimą internetu. Sužinokite viską apie asmeninį laidavimą ir kaip visa tai veikia norint gauti verslo paskolą.
Verslo planas smulkiam verslui
2019-07-16
Jei valdote smulkų verslą, žinote, jog yra daugybe dalykų kuriuos reikia apsvarstyti. Mes atrinkome 8 svarbiausias temas į kurias vertėtų sutelkti didžiausią dėmesį.
lengviau besijaučiantis verslo savininkas ferratum verslo dienoraštis blog
2019-06-26
Dauguma verslo savininkų, ypač tie, kurie kadaise yra sulaukę neigiamo atsakymo iš banko, mano, kad atitikti reikalavimus paskolai yra sudėtinga. Po daugybės pokalbių su mažų verslų savininkais mes sakome – tai išties paprasta.
patarimas-finansinis-ferratum-verslui-blogas
2019-05-28
Verslo paskolos - kartu su kredito linijomis - vis dar yra vienas iš dažniausių verslo finansavimo šaltinių tarp MVĮ Europos Sąjungoje. 2018 metais beveik 20 proc. MVĮ negavo banko paskolos visai planuotai sumai.
Kaip kredito istorija įtakoja jūsų verslą?
2019-05-14
Mes visi žinome, kad geros asmeninės kredito istorijos turėjimas yra labai svarbus mūsų dabartinėje ekonomikoje. Tai taip pat labai svarbu jei esate įmonės vadovas, nes kredito istorija gali įtakoti įmonės galimybes pasiskolinti.
Kaip pritraukti talentingų darbuotojų
2018-08-23
Tos dienos, kai kompanijoms tiesiog pakako darbo skelbimuose išvardyti įmonės privalumus ir socialines garantijas, jau praėjo. Jaunimas ieško prasmės ir tikslo, todėl vien kompanijos siūlomi privalumai jų dėmesio nepatrauks. Neapsiribokite vien darbinių užduočių įvardijimu, bet pasistenkite sužadinti darbo ieškančių jaunuolių teigiamus jausmus. Už kompanijos siūlomas privilegijas jiems žymiai įdomiau, kaip joje vyksta darbas, kaip joje vertinami darbuotojai ir kas juos motyvuoja.
Keturios priežastys, kodėl verslo paskoloms svarbus lankstumas
2018-08-17
Galbūt praėjusį mėnesį turėjote mažiau užsakymų nei įprastai, o gal prireikė atnaujinti įrangą ar ruošiatės pradėti naują sezoninę rinkodaros kampaniją. Nesvarbu, dėl kokios priežasties jums prireikė papildomo apyvartinio kapitalo, prieš imdami paskolą turite išnagrinėti visas galimybes ir žinoti, į ką atkreipti dėmesį. Galvodami, iš ko skolintis, įvertinkite šiuos keturis aspektus.
Patarimai, kaip visada pasiekti geriausią rezultatą
2018-07-24
Tiek verslo, tiek sporto pasaulyje gausu pavyzdžių, kaip tikėjimas savo idėjomis, taip pat užsidegimas, energija ir ambicijos gali padėti nuversti kalnus. Tačiau įmonių vadovai, dažnai dirbantys viršvalandžius yra linkę apleisti savo sveikatą: jie pervargsta arba dar blogiau – jiems gresia išsekimas. Pateikiame septynis patarimus, kaip pasirūpinti savimi, kad visuomet pasiektumėte geriausią rezultatą.
Lojalumo programos
2018-07-03
Siekdamos pelnyti klientų lojalumą, įmonės naudoja gausybę įvairių apdovanojimo ir paskatinimo priemonių - galimybės neribotos. O ką jūs, kaip verslininkas ir įmonės savininkas, galite pasiūlyti savo klientams, kad užsitarnautumėte jų lojalumą ir paskatintumėte vėl grįžti pas jus?
6 šalys, kuriose geriausia pradėti verslą
2018-06-12
Galima būtų teigti, kad įsteigti įmonę ir įgyvendinti svajonę – užsiimti nuosavu verslu – galima bet kurioje pasaulio vietoje, tačiau kai kuriose šalyse tai daryti yra palankiau dėl siūlomų paskatų, technologinio pasirengimo lygio ir geriau išvystytos infrastuktūros, reikalingos naujai įmonei atidaryti ir veiklai vykdyti. Toliau pateikiame šešias šalis, kuriose atidaryti naują įmonę šiuo metu yra geriausia.
Reklamos svarba smulkiam verslui
2018-06-07
Prieš tapdamas jūsų klientu, potencialus klientas turi pamatyti arba išgirsti informaciją apie jūsų įmonę ar produktą bent septynis kartus. Remiantis vartotojų tyrimų bendrovės „Yankelovich“ duomenimis, aštuntajame dešimtmetyje žmogus per dieną pamatydavo ar išgirsdavo apie 500 reklamų. Šiandien šis skaičius išaugo iki 5000. Ar dėl to prekes ir paslaugas parduoti tapo lengviau?
80:20 taisyklė smulkioms įmonėms
2018-06-01
80:20 teoriją 1906 metais suformulavo italų ekonomistas Vilfredas Paretas, stebėdamas savo daržą! V. Paretas pastebėjo, kad iš 20 % jo darže augančių žirnių ankščių jis gauna 80 % viso žirnių derliaus. Vėliau ši teorija buvo pritaikyta sudėtingesnėse srityse. Kuo ši taisyklė naudinga ir kaip ji atsispindi jūsų versle?
Ar jūsų įmonei reikalinga verslo paskola?
2017-12-29
Vadovaujant smulkiajam ar vidutiniam verslui svarbiausia – laikas. Laikas gali nulemti, ar jūsų įmonei pavyks išlikti, ar teks nutraukti verslą. Privalote laiku sumokėti už gautas prekes ar paslaugas, išmokėti atlyginimus darbuotojams, padengti gamybos išlaidas ar įsigyti prekių atsargų. Sužinokite ar iš tiesų šiuo metu jums reikalinga verslo paskola.
Patarimai verslo plėtrai
2017-12-29
Turbūt kaip ir daugelis verslininkų svajojate, kad vieną dieną nedidelis jūsų verslas išaugtų į stambią bendrovę. Jei išties esate išsikėlę sau tokį tikslą, pateikiame keletą verslo plėtros strategijų, kurios gali jums pasitarnauti plečiant verslą. Pateikiame kelis naudingus patarimus sėkmingos verslo plėtros įgyvendinimui.